2019/2020

V letošním školním roce byla opět vyhlášena soutěž tříd ve sběru poškozených mobilních telefonů, drobných elektrospotřebičů, tonerů a vybitých baterií. Žáci můžou plnit úkoly spojené s recyklohraním. Ve druhé třídě už vytvořili časopis. Za plnění úkolů a sběr elektroodpadu jsou  každé třídě v každém měsíci, až do května, přidělovány body. Nejlepší třída (třída s největším bodovým ziskem) z 1. stupně a z 2. stupně pojede na výlet do ZOO do Prahy.

Vyhodnocení soutěže

Protože v červnu byly všechny výlety z důvodu covidové epidemie zakázané, výlet se uskutečnil až  15. září 2020. Ne do Prahy, ale na Šumavu. Děti nejdříve navštívily hrad Rabí a výběh vlků u Srní, pak se prošly kolem řeky Vydry z Antýglu na Čeňkovu Pilu.