Úvodní stránka » Školní družina » Akce družiny 2019-2020

9. 10. zábavné odpoledne

Ve středu 9. 10. 2019 se děti školní družiny zúčastnily soutěží, které pro ně připravili žáci 9. ročníku pod vedením p. uč. Ivany Macánové. Děti soutěžily v 8 disciplínách, jednotlivá soutěžní stanoviště se nacházela v tělocvičně a ve dvou třídách školní družiny. Každý soutěžící obdržel od pořadatelů kartičku, na kterou mu rozhodčí zaznamenávali získané body za plnění úkolů. A ty nebyly jednoduché. Děti musely nachytat co nejvíce ryb na magnetickou udici, srážet plechovky, stavět komín z kostek, házet kroužky na kužele, házet pytlíky s rýží, poznávat houby, ryby, lesní zvířata, prolézt tunel a projít vratkou lávku. Všichni soutěžící dostali za bezvadné splnění úkolů sladkou odměnu a záložku šikuly Ferdy Mravence.

29. 10 - 30. 10. podzimní prázdniny

31. 10. - 1. 11. ředitelské volno