10. 9. atletický čtyřboj - starší žáci, Domažlice (Mgr. Jan Vacík)

Družstvo starších žáků obsadilo 10. místo, nejlepším naším atletem byl David Rada. Družstvo starších žákyň skončilo na 8. místě, nejlepších výsledků dosáhla Anna Chvalová.

11. 9. atletický čtyřboj - mladší žáci, Domažlice (Mgr. Pavla Rašková)

Družstvo mladších žáků obsadilo 9. místo, naším nejlepším atletem se stal Rostislav Duchoň, který vybojoval v pořadí jednotlivců 1. místo. Družstvo mladších žákyň skončilo na 10. místě. Naší nejlepší atletkou byla Adéla Krumlová.

17. 9. vlastivědná exkurze na Poledník a Prášilské jezero pro 4. a 5. ročník (Mgr. Zlatuše Kadlecová, Mgr. Jitka Brožovská, Mgr. Milan Fictum)

25. 9. návštěva muzea v Kolovči - 6.B (Mgr. Světlana Göttingerová)

30. 9. beseda pro 6. a 7. ročník "Jak vzniká kniha" s Martinou Bittnerovou

Děti se z vyprávění spisovatelky dozvěděly, co vše je třeba udělat pro vydání knihy. Zjistily, kde hledat informace, kteří odborníci se na vydání knihy kromě autora ještě podílejí a jak je finančně náročné vydat knihu.

17. 10. zájezd do Divadla Alfa - 4. a 5. třída

21. 10. představení SHŠ Renegáti " Leonardo da Vinci" pro 4. - 9.ročník