Úvodní stránka » RECYKLOHRANÍ

RECYKLOHRANÍ

V listopadu se naše škola zaregistrovala do projektu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět. V rámci projektu probíhá ve škole soutěž tříd ve sběru vybitých baterií.

V lednu proběhl sběr poškozených mobilních telefonů a drobných elektrospotřebičů. Podařilo se shromáždit a odevzdat 35 mobilů a 16 kg elektrospotřebičů.

Žáci některých tříd plní další úkoly spojené s recyklováním. V lednu děti 1.,2. 5.A a 8. třídy vytvořily BATERKOŽROUTY - originální sběrné nádoby na použité baterie. V některých třídách si děti odnesly své výrobky domů, někteří Baterkožrouti zůstali ve škole a budou využiti k dalšímu sběru baterií. Žáci osmé třídy při výrobě Baterkožroutů doplňovali ve skupinách matematicko-fyzikální badatelské listy.

9. 4. okresní kolo MO - 6. - 8. ročník

11. 4. ZÁPIS do 1. třídy od 15 do 18 hodin