3. 6.

školní výlet 4. třídy (Mgr. Dita Kovářová, Mgr. Luděk Šmucr)

Naše třída vyjela na výlet do Švihova. Čekala nás prohlídka hradu Švihov, divadlo Ulhaná princezna a krásné okolí hradu Švihov. Měli jsme krásné počasí, dozvěděli jsme mnoho nových věcí a shlédli veselé divadlo. Pak jsme se vyřádili na přírodním hřišti, pochutnali jsme si  na výborné zmrzlině, prostě parádní výlet, který jsme si skvěle užili. 

školní výlet 5. třídy (Mgr. Světlana Göttingerová, Veronika Hajznerová)

Prvním cílem výletu 5. třídy  byl Dům přírody v Klenčí pod Čerchovem. Tam si děti prohlédly expozici, která se věnuje krajině a jejím změnám. Potom vyslechly zajímavosti o životě bobrů, vyzkoušely si pokus, který vysvětlil, jak je důležité, aby bobří srst byla stále mastná. Pak všichni vyrazili do terénu prohlédnout si bobří stavby – hrady, hráze, skluzavky, kanály.

Dalším cílem byla rozhledna Šibeniční vrch a potom zmrzlina v Horšovském Týně. Výlet zakončila prohlídka zámku v Horšovském Týně.

5. 6. návštěva divadla Brodway v Praze - muzikál Ostrov pokladů pro žáky 2. - 6. třídy (Mgr. Zlatuše Kadlecová)

8. 6. atletická liga - nejmladší žactvo v Domažlicích, stadion GJŠB (Mgr. Pavla Rašková)

Ze závodů naši nejmenší atleti přivezli dvě medaile - Štěpán Cimpl vybojoval zlatou medaili ve skoku do dáky a Andrea Gabrielová získala stříbrnou medaili ve skoku do výšky.

14. 6. muzikál Rebelové v Klatovech pro 8. a 9. ročník (Mgr. Světkana Göttingerová)

15. 6. atletická liga - mladší žactvo v Domažlicích, stadion Střelnice (Mgr. Pavla Rašková)

Na závody odjelo 13 atletů. Nejlepších výsledků dosáhla Klára Homolková - vyhrála běh na 60 m a v běhu 600 m obsadila 5. místo. Matyáš Šmídl vybojoval bronzovou medaili v hodu míčkem. Karolína Šibilová skončila na 4. místě ve skoku do výšky a na 6. místě v hodu míčkem. Martin Hujo získal 5. místo v běhu na 60m a 9. místo v hodu míčkem. Johana Kováříková obsadila 7. místo ve skoku do výšky, Julie Gabrielová získala 7. místo v běhu 600 m. Eliška Ludvíkovská obsadila 6. místo ve skoku do dálky a 10. místo v běhu na 60 m. Tobiáš Kozák skončil ve skoku do výšky na 7. místě, Lukáš Duffek na 10. místě. I ostatní dosáhli celkem pěkných výsledků. Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci.

22. 6. atletická liga - starší žactvo v Domažlicích, stadion Střelnice (Mgr. Luděk Šmucr, Mgr. Zdeňka Lucáková)

Z posledního kola atletické ligy škol přivezli naši nejstarší atleti celkem 8 medailí. Sára Schmidtová získala stříbrnou medaili za skok do výšky a bronzovou medaili za běh na 800 m. Tereza Petrášová vybojovala zlato ve vrhu koulí, ve skoku do dálky obsadila 5. místo. Kevin Andrle vyhrál skok do výšky a ve skoku do dálky obsadil 7. místo. Natálie Sýkorová získala stříbrnou medaili za skok do výšky. Bronzovou medaili přivezl Michal Sika za běh na 60 m, Adéla Krumlová, také za běh na 60 m, a Karolína Němečková za vrh koulí. 

 Den ochrany osob za mimořádných událostí - pro děti 5. - 9. ročníku

24. 6. sportovní den - 1. stupeň

27. a 28. 6. sportovní dny - 2. stupeň

AKCE

13. 12. VÁNOČNÍ BESÍDKA  A JARMARK

- hala a jídelna ZŠ