7.1. zájezd do Plzně do DIVADLA ALFA - 1.-4.ročník

Naši žáci opět po roce navštíví Divadlo Alfa a zhlédnou hru NA PŮDĚ ANEB KDO MÁ DNESKA NAROZENINY? Jedná se o volný přepis celovečerního animovaného filmu režiséra Jiřího Barty a Anny Vášové.

7.1. zájezd na muzikál MATILDA (Stálá divadelní scéna Klatovy) - pro 6.-9. ročník

Muzikál Matilda je v pořadí pátým představením ZUŠ Josefa Kličky a navazuje na úspěšné tituly Mamma Mia!, Pomáda, Ať žijí duchové a Hříšný tanec. Vystoupení je plné tance a živé hudby, a to na pozadí příběhu ze školního prostředí.

18.1. zápis do 1. ročníku od 15 do 18 hodin

20.1. pedagogická rada

26.1. Jóga pro děti (akce školní družiny)

V úterý 26.1.2016 mezi děti ze školní družiny již podruhé zavítala Síta Rojová, oblíbená cvičitelka jógy, která si svým uměním, energií a nadšením dokáže získat a rozzářit každé dětské srdíčko. Na toto setkání jsme se všichni moc těšili a pozvali jsme i rodiče. Některé maminky naše pozvání využily a společně s námi se protáhly a uvolnily.

29.1. POLOLETNÍ PRÁZDNINY

9. 4. okresní kolo MO - 6. - 8. ročník