Úvodní stránka » PROJEKTY » Ovoce do škol

Naše škola je zapojena do projektu Ovoce a zelenina do škol. Jedné se o Evropský projekt podpory zdravé výživy a zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny. Děti dostávají v každém týdnu zdarma ovoce, zeleninu a další schválený sortiment jako jsou ovocné a zeleninové šťávy nebo saláty. Dodávky ovoce a zeleniny zajišťuje firma Bovys s.r.o.

Bovýskovy dny - během školního roku se děti mohou těšit na Pitíčkový den plný skvělých ovocných džusíků nebo Dny exotického ovoce a zeleniny. Jsou to programy plné her, nových vědomostí a poznávání druhů, které děti třeba nikdy neochutnaly.

Jako doplňkový program poskytuje společnost Bovys školám a žákům komplexní servis a dodávku mléčných výrobků podporovaných Evropskou unií v rámci programu Mléko pro Evropské školy.

9. 4. okresní kolo MO - 6. - 8. ročník

11. 4. ZÁPIS do 1. třídy od 15 do 18 hodin