1. 2. POLOLETNÍ PRÁZDNINY

4. 2. - 8. 2. lyžařský výcvikový kurz v Železné Rudě (Mgr. Jan Vacík, Mgr. Milan Fictum)

11. 2. - 17. 2. JARNÍ PRÁZDNINY

20. 2. okresní kolo zeměpisné olympiády (Mgr. Václav Hrdina)

V kategorii B obsadila Tereza Němečková 6. místo a Vendula Němečková 2. místo, v kategorii C vybojovala Kristýna Šibilová z 9. třídy 2. místo. Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci.

25. 2. výukový program Rockové krabičky (Paed.Dr Marie Mlnaříková)

Naši školu opět po roce navštívil Mgr. Milan Parnahaj, moderátor, zpěvák a kytarista, s Josefem Šlikem, kytaristou a zpěvákm. Pro naše žáky připravili zajímavý hudební program plný ukázek rockové hudby. Milan Parnahaj všechny diváky zaujal výkladem o rockových skupinách, který vhodně doprovázela obrazová prezentace. Vše vhodně doplňoval Josef Šlik hrou na kytaru a zpěvem.

11 .3. exkurze pro 8. ročník -  SOU Domažlice, Úřad práce Domažlice

11. 3 - 15. 3. plavání 3., 4., a 5. třída

21. 3. divadelní představení dramatického kroužku RUSALKA pro žáky ZŠ a MŠ Koloveč

22. 3. divadelní představení RUSALKA pro veřejnost od 17 hodin v hale ZŠ