1.9. zahájení školního roku 2015/2016

8.9.  hudební vzdělávací pořad Vývoj rockové hudby 20. století pro 1. - 9. ročník 

Pořadem provázel Mgr. Milan Parnahaj a Josef Šlik, kteří přijeli z Karlových Varů. Hodinový pořad byl dobře zpracován, byly využity zvukové autentické ukázky, kdy jeden nebo oba hudebníci hráli na elektrické kytary a k tomu naživo zpívali. Za nimi byla  vhodným způsobem využita projekce. Žáci tak měli možnost vidět autentické záběry z koncertů různých hvězd rockové hudby. Nakonec někteří odvážní mohli s hudebníky spolupracovat, dokonce i zarapovat. Všichni si jistě odnesli krásný hudební zážitek.

  

11.9. Dny vědy a techniky Plzeň - 8. a 9. ročník  (Mgr. Jan Vacík, Mgr. Světlana Göttingerová)

Díky festivalu na plzeňském náměstí Republiky a v jeho okolí se naši žáci mohli přesvědčit, že fyzika i chemie může být  zábavná...

  

16.9. cvičení Integrovaného záchranného systému na agrární letištní ploše u Kolovče - všichni žáci školy

Každý z nás se může ocitnout v situaci, kdy je vážně ohroženo naše zdraví a život.  Někdy nastane událost tak mimořádná, že její důsledky postihnou větší množství lidí najednou. Jak chránit své bezpečí, jak se chovat při mimořádné události, ale také poznávat práci záchranářů, hasičů se učí žáci při hodinách prvouky a občanské výchovy. Proto všichni žáci naší školy měli možnost sledovat cvičení Integrovaného záchranného systému. Téma cvičení bylo Letecká nehoda s požárem rozšířeným do nepřístupného prostoru.

  

22.9. Exkurze pro 5. a 6. ročník  - Techmania Plzeň - BYDLET ZDRAVĚ JE ZÁBAVA!

Jak se staví energeticky šetrný dům? Proč je důležitý tvar domu? Odpovědi nejen na tyto otázky jistě najdou žáci 5. a 6. ročníku při návštěvě experimentária o pasivních domech. U každého z 11 stanovišť se děti zábavnou a interaktivní formou naučí spoustu nového o stavbě dobrého domu.

                                                 - výstava KORUNOVAČNÍCH KLENOTŮ v OC Olympia Plzeň

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.