Úvodní stránka » RECYKLOHRANÍ

RECYKLOHRANÍ

V listopadu se naše škola zaregistrovala do projektu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět. V rámci projektu probíhá ve škole soutěž tříd ve sběru vybitých baterií.

V lednu proběhl sběr poškozených mobilních telefonů a drobných elektrospotřebičů. Podařilo se shromáždit a odevzdat 35 mobilů a 16 kg elektrospotřebičů.

Žáci některých tříd plní další úkoly spojené s recyklováním. V lednu děti 1.,2. 5.A a 8. třídy vytvořily BATERKOŽROUTY - originální sběrné nádoby na použité baterie. V některých třídách si děti odnesly své výrobky domů, někteří Baterkožrouti zůstali ve škole a budou využiti k dalšímu sběru baterií. Žáci osmé třídy při výrobě Baterkožroutů doplňovali ve skupinách matematicko-fyzikální badatelské listy.

11 .3. exkurze pro 8. ročník -  SOU Domažlice, Úřad práce Domažlice

11. 3 - 15. 3. plavání 3., 4., a 5. třída

21. 3. divadelní představení dramatického kroužku RUSALKA pro žáky ZŠ a MŠ Koloveč

22. 3. divadelní představení RUSALKA pro veřejnost od 17 hodin v hale ZŠ