Základní škola Koloveč
Základní školaKoloveč

Městys Koloveč informuje, že z důvodu probíhajících stavebních prací jsou přechodně v období od 17. do 18. června 2024 přeloženy všechny autobusové linky z autobusových zastávek z ulice Tyršova do autobusových zastávek v ulici Sportovní vedle parku ZŠ Koloveč. Děkujeme za pochopení.

Plavecký výcvik Srní

Žáci 3., 4. a 5. ročníku se zúčastnili plaveckého výcviku v bazénu na Srní

Plavecký výcvik probíhal od pondělí do pátku. Děti se každý den věnovaly plavání po dobu čtyř hodin, rozdělených na dvouhodinové bloky dopoledne a odpoledne, což jim poskytlo příležitost rychle zdokonalit své plavecké dovednosti. Kromě plavání byly pro děti organizovány také procházky po přírodě na Šumavě. Navštívili jsme Vlčí výběh, Hauswaldskou kapli a Vodní zámek  Srní.
Kurz se odehrával v přátelské atmosféře. Jako závěrečný úkol měly děti uplavat 200 metrů volným stylem. Téměř všechny děti tento úkol úspěšně zvládly, což svědčí o jejich tvrdé práci a odhodlání během celého kurzu.
Celkově byl plavecký kurz velmi povedený a děti byly s průběhem velmi spokojené. Tento kurz nejenže pomohl dětem zlepšit jejich plavecké dovednosti, ale také jim poskytl příležitost užít si zábavu a dobrodružství mimo školní prostředí.

Zakázky a projekty

dnes, neděle 16. 6. 2024
oblačno 20 °C 9 °C
pondělí 17. 6. oblačno 25/11 °C
úterý 18. 6. oblačno 27/14 °C
středa 19. 6. slabý déšť 27/15 °C

Svátek má Zbyněk

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den otců
  • Den afrického dítěte
  • Evropský den židovské kultury

Zítra má svátek Adolf

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den boje proti desertifikaci a suchu

Když v červnu severní větry vějí, tu se bouřky opozdějí.

V červnu chtějí včely stavět.